Certifikáty

Made in Italy

Pěny vyráběné v Itálií jsou nejkvalitnější na světe. Nejrenomovanejší firmy vyrábějíci pěny se nacházejí v Itálii. K tomu manufakturní výroba v nadstandardní certifikované výroby v souladu s nejnaročnejšími ekologickými požadavky. To je přesně to co Vám přináší italský spánek – respektive matrace, jež Vám umožní nadstandardně oddychovat a regenerovat po dobu spánku.

Oekotex

Oekotex je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textílie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Garantujeme, že všechny použité látky neobsahují žádné škodlivé materiály.

Dermatologicky testované

Abychom mohli garantovat dokonalou zdravotní nezávadnost, nestačí se jen spolehnout na kvalitní a certifikované suroviny, které používáme. Proto se hotový výrobek musí testovat. Tomu předchází posouzení zdravotní bezpečnosti zkušenou osobou s lékařským vzděláním, specializovanou na zdravotní aspekty a s letitou praxí. Pokud shledá, že je vše v pořádku, vypracuje odborný posudek a předá produkt k otestování na klinické pracoviště. Může to být zdravotnické nebo jiné zařízení na obdobné úrovni, ovšem podmínkou je správná laboratorní praxe a dostatečně fundovaná etická komise. Hotový produkt je pak možné otestovat na pokožce dobrovolníků a pokud je skutečně bezpečný, může být na obale označen frází „Dermatologicky testováno“.

LGA (kvalita podle německých a evropských norem)

Produkty označené značkou “LGA tested Quality“ byly ověřeny z hlediska své vhodnosti k použití a bezpečnosti výrobku. Tento certifikát dále potvrzuje, že se monitoruje výroba, vnitropodniková kontrola výroby a že se provádějí pravidelné zkoušky výrobků.

UKAS (ANGLICKÉ NORMY KVALITY)

UKAS je britský národní akreditační orgán, který podléhá vzájemnému hodnocení v rámci Evropské akreditace. Obecně platí, že UKAS certifikace je přísnější než standardní evropské normy. Vzhledem k celosvětovému působení, disponujeme i touto certifikací a dále tak můžeme garantovat skvělou kvalitu a řízení výroby.

Classe 1 IM

Certifikace, která ověřuje reakci textilních výrobků na oheň. Ze všech úrovní je 1 IM ta nejvyšší. Garantujeme tak, že všechny výrobky prošly všemi testy, byly homologovány ministerstvem vnitra a jsou dokonale bezpečné.